قالیباف و ضرب وشتم دانشجویان شهر کردی

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

حمله به کوی دانشگاه تهران (۱۸-۲۳ تیر ۱۳۷۸) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

حمله و ضرب و شتم دانشجویان تا صبح ادامه داشت. اعضای شورای شهر را برده بودم به کوی دانشگاه تا خرابی‌ها را ببینند و برای بازسازی و اختصاص بودجه اقدام کنیم.

ماجرای لوله‌كردن دانشجویان توسط قاليباف چه بود؟+فایل صوتی - آفتاب

13 مه 2017 اعتراف قالیباف به طرح لوله کردن دانشجویان ۵۱% تخفیف شهر مشاغل کودکان در برج میلاد تهران!( . اما چرا آقای قالیباف به این ضرب المثل قدیمی و مهم توجه نکرد ؟ . فیلم هدفمند بود/مامور حراست در حال کتک خوردن بود/قطعا با دانشجویی که ضرب و شتم را آغاز کرده و با دانشجویی فیلم گرفته، اقدام مقتضی را انجام می 

فیلم | شعار هواداران قالیباف: خوشگل مو طلایی، رئیس جمهور مایی!

10 مه 2017 محمدباقر قالیباف هم اکنون در جمع حامیان خود از گروه های جهادی در مجتمع سرچشمه تهران حاضر شد. فیلم | ضرب و شتم یک دانشجو توسط عضو ستاد انتخاباتی رئیسی! فکر کردم براد پیت قراره بیاد خخخخخخ ، یعنی دیوووونه شعر ساختنشونم بیان عالی و 12 سال سابقه شهرداری یک کلان شهر عظیم مثل تهران ان هم با دو 

بازخوانی فاجعه کوی دانشگاه ۷۸ - کلمه

7 جولای 2012 هنوز گروهی از دانشجویان درمقابل تابلو اعلانات کنار در ورودی دانشکده اجتماع کرده . ضمن دور کردن افراد گروه‌های فشار از محل و آزاد کردن تمام دانشجویان بازداشت شده، .. مجلس سوم خبرگان، انتخابات نخستین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، و… .. شناسایی،معرفی و مجازات عاملان حمله به کوی و ضرب و شتم دانشجویان شدند.

حرکت عجیب عضو شورای شهر سهند در جلسه علنی شورا + فیلم | تی وی ...

حرکت عجیب عضو شورای شهر سهند در جلسه علنی شورا + فیلم. ۲۹ / ۰۱ / ۱۳۹۷ ۲۲۸ وقتی عکس های بی حجاب یک دختر منتسب به قالیباف، داد سردار شهردار را درآورد. ۲۱. 01:03 ضرب و شتم شدید دانشجو در دانشگاه آزاد تهران شمال توسط تیم حراست! ۳. 00: 55 اولین گفت و گوی حمید هیراد در بک استیج کنسرت باشکوه اش: فکر نمی کردم. ۳۲.

پشت پرده انصراف قالیباف از زبان مشاور او | ایران | DW | 24.05.2017

حسام‌الدین آشنا، مشاور فرهنگی روحانی در پیامی در کانال تلگرامی خود با اشاره به ریزش آرای قالیباف در نظرسنجی‌ها انصراف او به نفع رئیسی را به نذر کردن روغن ریخته 

لحظه به لحظه با رویدادهای فتنه 78 آیا همه‌چیز با یک «سلام» شروع شد ...

8 جولای 2014 کوی دانشگاه تهران که محل خوابگاه‌های دانشجویان این دانشگاه است از زمان کاندیداتوری . و مسدود کردن خیابان‌ها و درگیری‌های بسیار در میدان‌های شهر به چشم می‌خورد. . به دانشجویان- ضرب و شتم دانشجویان توسط نیروی انتظامی محکوم است.».

واکنش ستاد قالیباف به حمله اراذل به پیرمرد دست‌فروش در لباس ماموران ...

10 مه 2017 به گزارش مشرق، ستاد قالیباف با صدور اطلاعیه‌ای با اشاره به برخی گزارش‌های مردمی از سطح شهر تهران مبنی بر ضرب و شتم دست‌فروشان برخی مناطق 

محمدباقر قاليباف - ایسنا

آرشیو · خط مشی · درباره ایسنا · تماس با ایسنا · باشگاه دانشجویان; پیوندها; استخدام . واکنش مشاور سیاسی قالیباف به اظهارات شهردار تهران، گفت‌وگوی موگرینی و الجبیر بر شهر تهران رفت متوجه آنانی هست که با پشت کردن به صندوق رای،شورای شهر را رییس شورای شهر تهران، ری، تجریش به موضوع ضرب و شتم دستفروش توسط  

جزییات ضرب و شتم رئیس اداره کارگچساران مهدی پور:خیلی ها دراین شهر ...

13 مارس 2018 جزییات ضرب و شتم رئیس اداره کارگچساران/مهدی پور:خیلی ها دراین شهر تشنه پُست و قدرتند را در محل دبستان شهدای صنعت نفت(کوی شهید پرهون) پیاده کردم در حین بازگشت دانشجویان و طلاب گچساران عهد شکنی آمریکا را محکوم کردند+تصاویر . مرهم اصلاح‌طلبان بر استعفای نجفی/ زخم قالیباف بر گرده هاشمی طبا.

واکنش یک مومیایی، قالیباف، سیف و نویدمحمدزاده به خارجی شدن زباله ها ...

1 مه 2018 استفاده از شرکت های خارجی برای درآمدزایی از زباله های تهران، سوژه ستون طنز شهروند شده است. -کلید واژه ها: زباله.

خیزش جنبش دانشجویی هجده تیر 1378! - سایت سیاسی - خبری پیام

12 جولای 2017 حمله و ضرب و شتم دانشجویان تا صبح ادامه داشت. قالیباف بعدها در یک سخن‌رانی خود در تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری 92، در جمع بسیجیان گفت: اعضای شورای شهر را برده بودم به کوی دانشگاه تا خرابی‌ها را ببینند و برای رفتم با دانشجوها صحبت کردم، یک طرف بچه‌های رحیم بودند، یک طرف هم بچه‌های دانشجو، با 

ناگفته های واقعه کوی دانشگاه 88 از زبان دو عضو کمیته حقیقت یاب ...

17 جولای 2012 در نهایت میزگرد ما با حضور آقایان فاضلیان و ریاحی، دو عضو دانشجویی کمیته انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران این مسئله را مطرح کردم که رهبری هم نکاتی را .. ولو تند دانشجویی را نتوانند بدون تهاجم و ضرب و شتم کنترل کنند.

قاليباف: تا پيشرفت نباشد عدالت يعني توزيع فقر جليلي: حضرت ...

30 مه 2013 مطرح كردن ارزش عدالت مطلقاً به معناى نفى اينها نيست اما وقتى اين ارزش ها را عمده مى كنيم و مسأله ى عدالت توجه به نيازهاى طبقات محروم در جامعه كمرنگ 

ضرب و شتم پزشک اصفهانی جزییات حمله همراهان بیمار به پزشک - الف

21 فوریه 2018 همراهان بیمار به پزشک و پرستار بیمارستان حمله کرده و پزشک را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند. همچنین همراهان این بیمار خسارت‌هایی به تجهیزات 

اعتراف خبرنگار BBC فارسی به دروغ پراکنی علیه قالیباف + سند - فردا

19 مه 2013 بعد از انتشار فایل صوتی تقطیع شده منتسب به قالیباف در بی بی سی فارسی دانشجویان در سالهای زمامداری دولت اصلاحات و واکنش ها به این دروغ 

توضیح دانشگاه آزاد درباره درگیری یک دانشجو با مامور حراست ولایتی ...

2 روز پیش رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشجویان دیگر پس از دیدن برای جدا کردن آن دو نفر وارد عمل می‌شوند و در همین حین است که پیراهن دانشجو از تنش خارج می شود. هستیم؛ قطعا چه با دانشجویی که ضرب و شتم را آغاز کرده و چه با دانشجویی که به برای آب های سطحی شهر تبریز باید برنامه ریزی شود.

قالیباف با واردات لباس خارجی مخالف است؟+تصویر - پایگاه خبری یارا

6 مه 2017 قالیباف با واردات لباس خارجی مخالف است؟+تصویر عبدالله رمضان‌زاده، سخنگوی دولت اصلاحات با انتشار این عکس در اینستاگرام خود نوشت: قالیباف 

جدیدترین اخبار ایران و جهان
ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛